Myślimy ekologicznie

Nasza firma powstała w czerwcu 2011 roku. Od samego początku stawiamy na najwyższą jakość i szeroki wybór – profesjonalnie przetwarzamy różne gatunki drewna pochodzące wyłącznie z legalnej wycinki z Lasów Państwowych oraz zamawiamy wyroby renomowanych producentów (m.in. lidera rynku – firmy Barlinek). W Czeladzi, Katowicach, Dąbrowie Górniczej i na całym Śląsku sprzedajemy drewno opałowe, kominkowe, brykiet i pellet, które z powodzeniem zastąpią szkodliwy dla środowiska węgiel lub gaz i rozgrzeją wnętrze Twojego domu.

Nie rzucamy kłód pod nogi!

By zagwarantować Ci uczciwy zakup i uniknąć niejasności przy pomiarze drewna, wprowadziliśmy dwie jednostki miary do wyboru. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz tyle, ile zamówiłeś – i to w atrakcyjnej cenie!

Nasz skład wyposażony jest w specjalistyczne maszyny do przygotowania drewna kominkowego, opałowego i rozpałkowego. W ten sposób umożliwiamy zamówienie indywidualnej długości polana i odpowiednio przygotowujemy drewno na Twoje życzenie. W naszej pracy wykorzystujemy także wózek widłowy i wywrotkę, którą dostarczamy drewno kominkowe niemal w każde miejsce na Śląsku – zwłaszcza w okolicy Czeladzi. Czekamy na Twoje zamówienie!

Rozpalająca jakość

Ecomasa – pewny, ekologiczny opał drzewny: drewno opałowe kominkowe, brykiet, pellet. Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza,
Sosnowiec, Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie.